banner203

PİYANO FESTİVALİ SON BULDU

Dünyaca ünlü yerli ve yabancı birçok yıldızı Antalya’da müzikseverlerle buluşturan 16. Uluslararası Piyano Festivali, yine dünyaca ünlü bir yıldız ile son buldu. Gişe rekortmeni Matrix, Jurassic Park, Beauty and the Beast filmlerinin müziklerinin bestecisi Don Davis, festivalin kapanış gecesinde müzikseverlere unutamayacakları dakikalar yaşattı.

PİYANO FESTİVALİ SON BULDU

 17 Kasım’da başlayan ve 13 gün boyunca Antalya’da müzik bayramı yaşatan, 16. Uluslararası Piyano Festivali muhteşem bir gece ile sona erdi. Dünyaca ünlü yerli ve yabancı yıldızları Antalyalı müzikseverlerle buluşturan, Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin en önemli kültür etkinliklerinden biri olan festival, kapanışını yine dünyaca ünlü bir yıldız olan Don Davis ile yaptı.

banner111
Gişe rekortmeni Matrix, Jurassic Park ve Beauty and the Beast filmlerinin müziklerinin bestecisi olan Davis, bu özel akşamda unutulmaz film müziklerini yorumlayacak olan Antalya Devlet Senfoni Orkestrası’nı yönetti. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in de katıldığı muhteşem gece, tüm sanatseverlere unutulamayacak dakikalar yaşattı.

Antalya’da olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirten Don Davis, konserin sonunda hem salonu hınca hınç dolduran müzikseverlere hem de Antalya Devlet Senfoni Orkestrası’na teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2015, 13:16

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner82

banner83