banner203

ADİN BEACH MÜŞTERİLERİNİ MUTLU GÖNDERDİ

Adin Hotel Genel Müdürü Selim Soylu, "Giderken tüm misafirlerimizin yüzünde ise aynı tebessüm ve aynı cümle vardı; iyi ki… Bu gün bunu sağlamış olmaktan ötürü son derece mutluyuz" dedi.

ADİN BEACH MÜŞTERİLERİNİ MUTLU GÖNDERDİ

 Alternatif turizm sektörüne 3 yıllık bir aranın ardından sektöre yeniden dönen Adin Beach Hotel, 2015 sezonunu başarılı geçirmiş olmanın haklı gururunu yaşıyor. 30 Ekim itibariyle son misafirlerini de ağırlayan tesis kapılarını misafirlerine kapatırken gelecek sezonun hazırlıklarına ise şimdiden başladı.

banner111
 
MİSAFİRLERİMİZ YÜZLERİNDEKİ TEBESSÜMLE GİTTİ

Alternatif turizm sektörünün yükselen yıldızı olma parolasıyla sektöre giren ve yeni tesisinde misafirlerini ağırlayan otel, ilk sezonunu son derece başarılı şekilde geçirdi ve sektörün şahsına münhasır markası olarak kendisini konumlandırdı. 2015 sezonunu değerlendiren Adin Hotel Genel Müdürü Selim Soylu yaptığı açıklamada; “2011 yılında ilk Adin Hotel’in kapılarını kapattığımızda kendimize bir soru sorduk:“misafirlerimiz otelimizden ayrıldıkları zaman evlerine nasıl mutlu bir şekilde uğurlarız ? ”Bu sorunun cevabını bulmalıydık, çünkü Adin’de konaklayan her bir misafirimiz burada kendisi ve ailesi için tesisimizde birden fazla şey bulmalıydı. Geçen üç sezon boyunca bu sorunun cevabı için çalıştık. Daha iyi bir tesis medyana getirebilmek için sayısız mimarla, turizmin profesyonel yöneticileriyle, aşçı Ahmet Ustayla, güvenlik görevlisi İsmail ile potansiyel misafirlerimizle her sabah ve her akşam sayısız toplantı yaptık. İşte Adin Beach Hotel tüm bu detaycı çalışmanın üzerine inşa edildi. Sonra yine durmadık, havuzumuzu ilk biz kullandık, ilk biz bu sahillerde denize girdik ve ilk yemeği biz yedik. İnsanımıza ne sunacağımızı iyi bilmek için her şeyden ilk biz tatmalıydık. Çünkü bir turizm tesisinin sadece denizin yanı başına kondurulmuş bir bina olmadığını, sadece havuzların bir binayı iyi bir turizm tesisi yapmayacağını biliyorduk. Yine biliyorduk ki bu toprağın insanının ruhunu bilmeyen hiçbir yatırımcı alternatif turizm sektöründe tutunamaz biliyorduk ki bu toprağın kültürüyle harmanlanmamış hiçbir yatırımda insanımızı gerçek anlamda ağırlayamaz. Tüm bu inanç, hassasiyet, disiplinli çalışmanın ürünü olan tesisimizde ilk misafirlerimizi ağırladık. Giderken tüm misafirlerimizin yüzünde ise aynı tebessüm ve aynı cümle vardı; iyi ki… Bu gün bunu sağlamış olmaktan ötürü son derece mutluyuz. Tesisimizde şimdi yenileme, eksik gördüğümüz alanları yenilemeyle ilgili çalışmalarımıza başladık. 2016 Yaz sezonunun  daha keyifli ve bereketli geçeceğini düşünüyorum" dedi. 

YENİ SEZON FİYATLARI YAKINDA

Yeni sezon fiyatlarını henüz açıklamayan Adin Beach Hotel, yeni sezonda nasıl fiyatlarla misafirlerini ağırlayacağını hep birlikte göreceğiz. 

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2015, 16:37

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner84

banner97

banner121

banner82

banner83