banner203

30 LÜKS ARAÇLIK KONVOYLA OTELE GİRİŞ YAPTI

Antalya'daki G-20 Liderler Zirvesi için Mardan Palace'yi kapatan Suudi Kralı Salman’ın veliaht prensi El Velid Bin Talal, Suudi Arabistan yazılı özel uçakla Antalya Havalimanı’na indi. Prens, 30 araçlık özel konvoyla konaklayacağı Mardan Palace Otel’e geçti.

30 LÜKS ARAÇLIK KONVOYLA OTELE GİRİŞ YAPTI
Dünyanın en büyük 20 ekonomisine sahip ülkelerin liderlerini bir araya getirecek G-20 Liderler Zirvesi’ne katılacak Suudi Arabistan heyetinin bir kısmı Antalya’ya geldi. Suudi Arabistan Prensi Talal, Suudi Havayolları’na ait uçakla saat 12.30 sıralarında Antalya Havalimanı’na iniş yaptı. Talal’ın ardından heyetini taşıyan uçak da alana indi. Suudi heyet 30 adet özel yapım Mercedes marka makam aracı ile Kundu bölgesinde kapattıkları Mardan Palace Otel’e geçti. Polis eskortu eşliğinde ve sağlık ekiplerinin yer aldığı konvoy otel girişinde 10 adet bomba arama köpekleri tarafından arandı. Akşam saatlerinde ise Suudi Kral Salman bin Abdülaziz’in Antalya’ya gelmesi bekleniyor.
Günler öncesinden özel uçaklarla Kral ve Prens’in yatağından çarşafına, kullanacakları bardaktan elbiselere kadar özel eşyaları, havalimanından konaklayacakları Mardan Palace Otel’e getirilmişti.


Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2015, 14:33

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner84

banner97

banner121

banner82

banner83