banner203

BAHÇEŞEHİR'İN KAHVALTISI YARIN

Bahçeşehir Koleji Alanya Okul Aile Birliğinin her yıl düzenlediği kahvaltı programı bu yıl ulusal yas sebebi ile Ekim ayında yapılamadı. Katılımcıların heyecanla beklediği kahvaltı programı 15 Kasım Pazar günü (yarın) yapılacak.

BAHÇEŞEHİR'İN KAHVALTISI YARIN
Yarın Saat 10.00’da Bahçeşehir Koleji Alanya bahçesinde gerçekleşecek olan organizasyonda sürprizler katılımcıları bekliyor. Aileleri ile farklı ve kaliteli bir pazar programı geçirmek isteyenlerin yoğun talebi üzerine Bahçeşehir Koleji Alanya Okul Aile Birliğinin düzenlediği “Okula Merhaba” kahvaltısı tüm Alanya halkının katılımına açık olarak hazırlanıyor.

Bahçeşehir Alanya’nın her yıl katılımcılarından tam not aldığı organizasyonlarından bir tanesi 15 Kasım Pazar günü (yarın) Bahçeşehir Koleji Alanya Okul Aile Birliğinin farkı ile gerçekleşecek. Açık büfe kahvaltı ve birbirinden eğlenceli oyunların yer aldığı organizasyona katılmak isteyenlerin 15 Kasım Pazar günü (yarın) okul girişinden davetiyelerini almaları gerekmektedir. İsteyen katılımcıların minder, atlama ipi gibi etkinlik materyallerini getirerek eğlenceli vakit geçirebilecekleri güvenli bir ortam kapılarını misafirleri için açıyor.

Bahçeşehir Koleji Alanya Okul Aile Birliği, tüm organizasyonlarında olduğu gibi yine iddialı bir program ile farklı, eğlenceli, neşeli bir hafta sonu geçirmek isteyenleri aileleri 15 Kasım Pazar günü (yarın) saat 10.00’da Bahçeşehir Koleji Alanya’ya davet etti.

Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2015, 16:01

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner84

banner97

banner121

banner82

banner83