Başkan Erdem’den çözüm dosyası

Alanya'nın sorunlarını bir kez daha gündeme getiren ALTSO Başkanı Eray Erdem Alanya'nın sorunlarını ve çözüm önerilerini kapsayan dosyayı Ticaret Bakanı Ömer Bolat'a iletti.

Başkan Erdem’den çözüm dosyası

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Eray Erdem, Alanya’nın sorunlarının çözümü noktasında çalışmalarına devam ediyor.

banner111

SORUNLAR VE ÇÖZÜMLER BAKANA İLETİLDİ

Konu hakkında konuşan Başkan Erdem, Antalya’da Ticaret Bakanımız Sayın Prof. Dr. Ömer Bolat’ın teşrifleriyle gerçekleşen Sivil Toplum Kuruluşları İstişare Toplantısı'na Meclis Başkanımız Mehmet Kural ile birlikte katıldık. Toplantıda; Enflasyon muhasebesinin getireceği ek vergi yükümlülüğünün bölgemiz tarafından karşılanmasının imkansız olduğunu belirtip, Alanya’mızın sorunlarını ve çözüm önerilerini kapsayan dosyamızı Sayın Bakanımıza takdim ettik. Ayrıca; gıdadaki KDV girdi ve çıktı oranındaki farkın bizim bölgemizdeki hizmet sektöründe faaliyet gösteren iş yerlerine çok büyük ekstra bir vergi yükü getirdiğini de tekrar gündeme getirdik. Alanya’mız ve iş dünyamız için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2024, 10:10

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83