‘Hedeflerimize güçlü ilerleyişimizi sürdürüyoruz’

‘Hedeflerimize güçlü ilerleyişimizi sürdürüyoruz’

banner111

AK Parti Alanya İlçe Teşkilatı bugün Cumhur İttifakı ortakları MHP Alanya İlçe Teşkilatı, BBP Alanya İlçe Teşkilatı ve Yeniden Refah Partisi Alanya İlçe Teşkilatını ziyaret ettiler.

Adalet ve Kalkınma Partisi Alanya İlçe Başkanı Yüksek Mimar Mustafa Toklu ve beraberinde ki heyet, Cumhur İttifakı ortakları Milliyetçi Hareket Partisi Alanya İlçe Başkanı Mustafa Sünbül’e, Büyük Birlik Partisi Alanya İlçe Başkanı Mehmet Uğur’a, Yeniden Refah Partisi Alanya İlçe Başkanı Hasan Çapun’a ve yönetimlerine ziyaret gerçekleştirdiler. Ziyarette, Cumhur İttifakı'nın gücünü arttırmak için ortak çalışmalar yapılması gerektiğini belirttildi. Ziyaretlerin ardından açıklamada bulunan Başkan Toklu,
 
“Cumhur İttifakı ortaklarımız Milliyetçi Hareket Partisi Alanya İlçe Başkanı Sn. Mustafa Sünbül’e, Büyük Birlik Partisi Alanya İlçe Başkanı Sn. Mehmet Uğur’a, Yeniden Refah Partisi Alanya İlçe Başkanı Sn. Hasan Çapun’a ve yönetimlerine ziyaretlerde bulunduk. Cumhur İttifakı her daim tek yürek ve tek bilek halinde hareket edecek. İnşallah Cumhur İttifakı olarak hep birlikte Türkiye Yüzyılı için çalışacağız. Cumhur İttifakı, ülkemizin geleceği için çok önemli bir birlikteliktir. Rabbim birliğimizi ve beraberliğimizi bozmasın.

Kıymetli İlçe Başkanlarıma ve yönetimlerine nazik misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83