Mehmet Şahin ve ekibinden Demirtaş çıkarması

Alanya Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin, ekibiyle birlikte Demirtaş Mahallesi’nde sanayi ve toptancı hali esnafları ile merkezde bulunan esnafları ziyaret etti.

Mehmet Şahin ve ekibinden Demirtaş çıkarması

Ziyaret sırasında Şahin;”Sanayi esnafının büyük mücadele ve emeklerle alın teri döktüklerini, her zaman esnafı takdir ettiklerini ve her zaman kendileriyle irtibat halinde olduklarını, esnaflarımızın daha iyi koşullarda büyüyerek var olabilmesi için de her zaman yanlarında olduklarını”belirtti.

ZİYARETLER YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR

Alanya Sanayi Sitesi’nden sonra Mehmet Şahin ara vermediği ziyaretlerine Demirtaş Mahallesi’ni de ekledi.

Demirtaş ziyaretine sanayi ve hal esnafları ile merkezde bulunan esnaflar yoğun ilgi gösterdi. Şahin her sektörden esnafla ayrı ayrı görüşerek talep ve yaşanan sorunlar ile ilgili önerileri dinledi.

banner111

Şahin, "Ticaret odası başkanlığım dönemimde olduğu gibi her zaman esnaflarımızın yanında olmaya devam ediyoruz. Esnafımızın kalkınması, sanayimizin daha verimli hale gelmesi, müstahsilimizin ve hal esnafımızın büyümesi ile şehrimizin ekonomik ve sosyal yönden büyüyüp kalkınacağının farkındayız. Bu sebeple her sektörden esnafımızı destekleyecek, müstahsilimizi daha verimli hale getirecek projeler üzerinde çalışıyoruz. Bu ziyaretimizde de sanayi esnaflarımızdan hal esnafımıza kadar birçok esnafınıza ziyaretler gerçekleştirdik. Gerek sektörlerinde , gerekse de bölgesel olarak yaşadıkları sorunlar ve çözüm önerilerini dinledik , karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Esnaflarımızın yaşadıkları sorunlar karşısında hızlı ve faydalı çözümlerle geçmişte olduğu gibi bundan sonra da yanlarında olmaya da devam edeceğiz" dedi.

Demirtaş Mahallesi’nde bulunan esnaf ise ziyaretlerinden dolayı Mehmet Şahin ve ekibine teşekkür ederek ; “Ticaret odası başkanlığı döneminde göstermiş olduğu çözüm odaklı çalışmaları ile destekçileri olan Mehmet Şahin’in bugün de yanımızda olmasından çok mutluyuz” dediler.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83