banner203

Konya Ticaret Borsası Yönetimi Belirlendi

Konya Ticaret Borsası (KTB), meclis başkanlığı, yönetim ve disiplin kurulu ile TOBB delege seçimlerini yaptı.KTB'de 4 Mayıs 2013 tarihinde gerçekleştirilen Komite Seçimleri sonrası oluşturulan komiteler meclis başkanlığı, yönetim ve disiplin...

Konya Ticaret Borsası Yönetimi Belirlendi

Konya Ticaret Borsası (KTB), meclis başkanlığı, yönetim ve disiplin kurulu ile TOBB delege seçimlerini yaptı.

KTB'de 4 Mayıs 2013 tarihinde gerçekleştirilen Komite Seçimleri sonrası oluşturulan komiteler meclis başkanlığı, yönetim ve disiplin kurulu ile TOBB Genel Kurul Delege seçimlerini yaptı. Buna göre; Muhammet Uğur Kaleli yönetim kurulu başkanı, M.Namık Köklüsoy, Fatih Ramazan Alaybeyi, Kıyasettin Taşkın, Ali Tunahan Aygın, Bahri Karapınar ve Mehmet Büyükalim yönetim kurulu üyeleri oldu. KTB Meclis Başkanı Hüseyin Çevik, Meclis Başkan Vekilleri Selçuk Öcal ve Erkut Gürbüz, Meclis Sayman Üye Bayram Akan oldu. Meclis Üyeleri ise şu isimlerden oluştu; “Mustafa Topçu, Fikret Deveci, Mustafa Küçükiplikçi, Celal Küçükçöğen, Mevlüt Eberdes, Ali Eser, Ahmet Yüksel, Yaşar Yıldız, Ali Osman Soydemir, Özkan Taşpınar, Adnan Hekimoğlu, Fatih Ramazan Alaybeyi, Mehmet Namık Köklüsoy, Bahri Karapınar, Sedat Zeki Özerdoğan, Seyit Aslan, Ali Tunahan Aygın, Mehmet Büyükalim, Kıyasettin Taşkın, Ahmet Çiftçi, Muhammet Uğur Kaleli, Ahmet Erdoğdu, Servet Kayısı, Can Kılıç, Hamit Demirbaz.”

KTB’de Disiplin Kurulu Üyeleri de, Numan Albayrak, Mehmet Koyuncu, Mustafa Akdoğan, Ramazan Cafer Uslu, Halil Çınarlı ve Hasan Ekiz olarak belirlendi.

Meclis, yönetim kurulu, disiplin kurulu ve TOBB delegeleri seçimlerinden sonra söz alan KTB Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Uğur Kaleli, “Geçen dönemde olduğu gibi her türlü fikre açık olarak istişare ve ortak akılla kararları alarak, projeye dayalı çalışma prensibini bu dönemde de bir ve beraber olarak devam ettireceğiz. Geçen dönem neler yapıldıysa, neler başarıldıysa bunu üyelerimizden aldığımız güç ve destekle yaptık" dedi. Kaleli, "Sektöründe söz sahibi dostlarımız bu çatı altında üzerlerine düşeni hakkıyla yerine getirdiler. Şüphesiz ki, seçimlerde kazanan da olacaktır, kaybeden de olacaktır. Görevlerini devreden veya kendi isteğiyle yeniden aday olmayan arkadaşlarımız oldu. Kendileriyle birlikte çalışmaktan, mesai arkadaşım olmalarından büyük onur duydum. Allah hepsinden razı olsun. Yeni dönemde hizmet bayrağını teslim alan siz değerli kardeşlerimizin, daha iyisini yapmak için çalışacaklarına inancım tamdır. Allah hepimizin yardımcısı olsun" şeklinde konuştu.

banner111

Kendilerini başarıya ulaştıracak esas gücün birlik ve beraberlik olduğunu ifade eden Kaleli, "Hazreti Mevlana'nın bir sözü vardır. 'Birlik denizinin elçisi olan damlaya, yedi deniz esir olur' der. Biz birlik olalım, birlikte hareket edelim de; yeniden yedi denizde sözümüz geçsin" diyerek, tüm üyelere teşekkürlerini iletti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83