banner203

ÇELİK: BİZİ BATIYA MUHTAÇ EDECEKLER

AK Parti Antalya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Sena Nur Çelik, Türkiye'yi zayıf düşürüp batıya, muhtaç ve bağımı bir ülke haline getirmek istediklerine dikkat çekerek "İhtiyacımız olan şey istikrar, refah ve güvenliktir" dedi.

ÇELİK: BİZİ BATIYA MUHTAÇ EDECEKLER
Seçim çalışmalarını Alanya’da sürdüren AK Parti Antalya Milletvekili ve adayı Sena Nur Çelik, Keşefli, Yeşilöz, Büyükpınar, Hocalar, Özvadi, İmamlı ve Uğrak Mahallelerinde vatandaşla bir araya geldi. Seçmenlerin yoğun sevgi ve ilgisiyle karşılaşan genç milletvekili Sena Nur Çelik, 1 Kasım seçimlerinin Türkiye için hayati önem taşıdığını belirterek şunları söyledi:

“Çevremiz adeta ateş çemberi. Türkiye bu ateş çemberinin içinde bölgenin tek istikrarlı ülkesi. Son 13 yılda güçlü AK Parti hükümetleri ile büyük bir kalkınma hamlesi gerçekleştiren ülkemiz, istikrarsızlaştırılmaya çalışılıyor. Gün geçmiyor ki, batı medyasında ülkemizi hedef alan bir karalama ve kara propaganda olmasın. Dış kaynaklı kara propagandanın maalesef içte de destekleri var. Halkın AK Parti’ye olan destek ve sempatisini kırmaya çalışıyorlar. Meselenin parti meselesi olmadığını, ülke meselesi olduğunu halkımız çok iyi biliyor ve görüyor” dedi.

“Zayıf, Batıya Muhtaç Bir Türkiye İsteyenler Var”

Sena Nur Çelik,birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz günlerde, farklılıklarımızı kutuplaşma, nefret ve düşmanlık vesilesi yapmak için çaba gösterenler olduğuna dikkat çekerek, "Mecliste bir iktidar çoğunluğu oluşmasın diye her yola başvuruyorlar. Türkiye bir koalisyona muhtaç olursa bu çevreler, ülkemizi istedikleri istikamete sokacaklarına inanıyorlar. Biz güçlü olursak, birlik ve beraberliğimiz korursak ve her zaman olduğu gibi bir birimize sahip çıkarsak bu tuzaklar hiçbir işe yaramayacaktır. Büyüyen ve güçlenen bir Türkiye istemeyenler, zayıf, batıya muhtaç ve bağımlı bir ülke isteyenler milletimizden gerekli cevabı 1 Kasım seçimlerinde alacaktır” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2015, 14:35

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner84

banner97

banner121

banner82

banner83